Jak dopasować lustro do aranżacji łazienki?


Aranżacja twojej nowej łazienki jest już niemalże w całości gotowa, ale odnosisz wrażenie, że lustro, które kupiłeś do niej w zwykłym sklepie budowlanym, nijak do niej nie pasuje? Zawsze możesz naprawić swój błąd. Sprawdź gdzie zamówić lustra na wymiar. Tym razem jednak od razu zdecyduj się na lustro na zamówienie, które pozwoli ci wprost idealnie zgrać je z tworzonym wnętrzem.
Projektując nowe lustro do swojej łazienki, musisz zwrócić szczególną uwagę na ogólne wyposażenie pomieszczenia i na… kształty wszystkich składających się na nie elementów. Jeżeli design armatury jest lekki i wręcz ciepły za sprawą obłych kształtów, celuj w lustra na wymiar o nieco zaokrąglonych formach. To oczywiście działa też w drugą stronę. Jeżeli więc łazienka została wypełniona elementami o bardziej kanciastych i surowych formach, zdecydowanie lepiej skomponuje się ona z lustrem o kształcie prostokątnym czy nawet kwadratowym. Nie musisz więc jakoś szczególnie kombinować. Aranżacja łazienki sama wyraźnie pokazuje ci, co takiego będzie do niej pasować.

To bardzo ważne, by nawet tak niepozorne i często bagatelizowane elementy jak lustra do łazienki świetnie pasowały do pomieszczenia i tworzyły z nim jednolitą całość. Chaos w domowych aranżacjach nie jest niczym wskazanym.

Popularne – KURTYNY PASKOWE PCV.